Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante

  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Gelegen binnen 3,9 km van Revolcadero, Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante appartement heeft een reeks voorzieningen inclusief gratis prive parkeerplaatsen, een privézwembad en een tuin. Punta Diamante is binnen 10 minuten met de auto bereikbaar, terwijl de luchthaven General Juan N. Alvarez op 0,5 km afstand ligt.

Het bestaat uit 3 slaapkamers, een keuken en 3 badkamers.

Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante appartement is gesitueerd in de Acapulco Diamante wijk van Acapulco.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante
Departamento Moderno Y Nuevo
Mobiele prijsaanbieding

Departamento Moderno Y Nuevo

0 m van de accommodatie
USD 373 USD 336
per nacht
Exclusive Ocean View Condo Acapulco Mx 2Bdr, 2 Baths,4 Pax Book Now!
Mobiele prijsaanbieding

Exclusive Ocean View Condo Acapulco Mx 2Bdr, 2 Baths,4 Pax Book Now!

0 m van de accommodatie
Velera Acapulco Diamante A Pie De Playa
Mobiele prijsaanbieding

Velera Acapulco Diamante A Pie De Playa

68 m van de accommodatie
USD 437 USD 393
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven General Juan N. Alvarez
    8 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Zwembad
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 17:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante apartment geplaatst?
      Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante apartment is in de wijk Acapulco Diamante gelegen, op afstand van circa 3,9 km van Revolcadero.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante apartment zijn onder andere Forum De Mundo Imperial, Revolcadero, Punta Diamante.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante apartment?
      Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante apartment is gelegen binnen 0,5 km van de luchthaven General Juan N. Alvarez.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven General Juan N. Alvarez
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Departamento La Isla Acapulco Playa Diamante

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten